SelfDepo nedir?

SelfDepo fazla ve sık kullanmadığınız, atmaya kıyamadığınız, sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızın uzun süre güvenle ve profesyonelce saklayabileceğiniz ve sizden başka kimsenin erişim hakkına sahip olmadığı bir depolama hizmetidir.

SelfDepo hizmeti nasıl çalışıyor?

Önceden belirlemiş olduğunuz büyüklükte ve sayıda SelfDepo kapınıza kadar getirilir.

Eşyalarınız varsa demonte işlemi yapılıp, düzenli ve zarar görmeyecek şekilde size özel SelfDepo’nuza yerleştirilir.

Uzman personellerimiz tarafından SelfDepo’nuz sizin eşliğinizde kilitlenir ve anahtarı size teslim edilir.

Bizlere güvenerek teslim ettiğiniz SelfDepo’nuz güvenli ve profesyonel bir şekilde ana depomuza götürülür.

SelfDepo'da neler saklayabilirim?

Zehirli, yanıcı, yakıcı, organik ve inorganik maddeler, radyoaktif maddeler, patlayıcı maddeler, her türlü ruhsatlı veya ruhsatsız silah, haşere ilaçları ve haşere ihtiva eden maddeler, değerli ziynet eşyaları haricinde tüm eşyalarınızı depolayabilirsiniz

SelfDepo'da eşyalarım güvende mi?

Evet, Sadece size özel tahsis edilen anahtarlı ve mühürlü SelfDepo’nuz uzman ekiplerimiz tarafından lojistik merkezimizde güvenli ve sigortalı bir şekilde depolanmaktadır

Eşyalarım SelfDepo'da olduğu sürece zarar görür mü?

SelfDepo’nuza alınan mallar/eşyalar hiçbir gerekçe ile kullanılmayacak ve üçüncü kişilere kullandırmayacaktır. Ayrıca SelfDepo’nuz ısı, nemölçerle ve periyodik ilaçlamalarla ilk günkü gibi güvenli bir şekilde depolanmaktadır.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Size özel olarak hazırladığımız ödeme yöntemleri ile; online kredi / banka kartı, havale/ eft ile ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Bazı eşyalara ihtiyacım olduğunda ne yapmalıyım?

Bazı eşyalarınıza ihtiyacınız olması durumunda önceden bizlere bildireceğiniz tarih ve saat ile SelfDepo’nuz evinize sevk edilerek ya da siz kendiniz Lojistik Merkezimize gelerek eşyalarınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Space estimator ne işe yarar?

Sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz 4 farklı SelfDepo’dan hangisinin size uygun olduğuna karar veremiyorsanız space estimator ile eşyalarınızın hacimlerini hesaplayıp size uygun olan SelfDepo’yu sipariş edebilirsiniz.

SelfDepo paketleme hizmeti veriyor mu?

Evet, İnternet sitemizdeki yer alan paketleme ürünlerini sipariş ettikten sonra, uzman personelimiz tarafından eşyalarınız paketlenerek SelfDepo’nuza yerleştirilebilir.

Eşyalarımı Lojistik Merkezine kendim getirebilir miyim?

Evet, eğer nakliye hizmeti satın almak istemezseniz eşyalarınızı kendiniz de lojistik merkezimize getirerek SelfDepo’nuza yerleştirebilirsiniz.

SelfDepo'mu benden başka kimse açabilir mi?

Hayır, SelfDepo anahtarlı ve mühürlü olup sadece size tahsis edilmiş bir hizmettir.

Paketleme ve demontaj işlemleri için bir ücret öder miyim?

Hayır, Eşyalarınız  hiçbir ücret talebi olmadan  uzman personellerimiz tarafından demonte edilip paketlenerek SelfDepo’nuza yerleştirilir.